O nás

Založení společnosti FreeTel, s.r.o.

Valná hromada Neutral czFree eXchange, z.s.p.o. rozhodla o vytvoření servisní organizace, která bude zajišťovat veškeré komerční aktivity a zastřešovat případné podnikatelské činnosti.

Prvními jednateli společnosti FreeTel, s.r.o. byli jmenováni p. Jaroslav Střeštík a Miroslav Vachek. Mezi úvodními aktivitami servisní organizace bude zajišťování nákupu zahraničních upstreamů a zprostředkování velkoobchodního nákupu nejvíce využívaných technologií pro následný přeprodej jednotlivým členům NFX.

Registrace k DPH

Dne 3.9.2011 se naše společnost vzhledem k dosaženému obratu a v souladu se Zákonem o DPH registrovala od 1.11.2011 jako plátce DPH.

Tímto krokem jsme v souladu s usnesením VH snížili ceny za služby tak, abychom nezdražili neplátcům z řad Občanských sdružení odebírané služby.

Partnerská smlouva

Uzavřeli jsme se společností ERICSSON smlouvu o dodávkách a prodeji systému MINI-LINK.

Tímto počinem jsme získali strategického partnera v oblasti mikrovlnných systémů a v neposlední řadě také přímý přístup k technické podpoře této světové špičky v oblasti mikrovlnných zařízení.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout